“Techno Extravaganza” Patrick Mason, Jeton sunumuyla ilk kez İstanbul’da!

Son dönemin en “sıradışı” artistlerinden Patrick Mason, kalıp dışı setleri, hiperaktif sahnesi ve DJ’liğin tanımını yeniden çizmeye çalışan kimliği ile 15 Mart Cuma akşamı büyüleyici Volkswagen Arena’da sahne alıyor.

Patrick Mason‘ın hayatına, müziğine ve sanatına olan sert yaklaşımı, adının Berlin’in “Techno Extravaganza”sini iş başında yakalayan herkesin kalplerine kazınmasına yardımcı oldu. Onun bitmek bilmeyen enerjisi, ölümcül seçimleri ve muhteşem pozları kalabalıkları mest etti ve herkese kulüplerin dans etmek için olduğunu hatırlattı.

Pandemi sonrası roket hızıyla yükselen kariyeri ile, Awakenings, DC-10, Amnesia, Fuse, Printworks ve Tomorrowland gibi global sahnelerin tepesinde performans gösterirken, Ray Ban’ın en ikonik ürünlerinden biri olan “State Street”i yeniden tasarlayarak görsel sanatlarda ne kadar aykırı olduğunu kanıtladı.

Bugün tüm festivallerin ve clublerin en çok talep edilen “Headliner”larından biri haline gelen Patrick Mason’a, Jeton Records kurucusu ve ülkemizin en önemli elektronik müzik artistlerinden Ferhat Albayrak ile, ülkemizin en ileri görüşlü ve sevilen sanatçılarından, Suma ve Wake-Up Call markalarının yaratıcılarından Evrim de Evrim ev sahipliği yapacak.

Bu sıradışı gecenin biletleri bugece.co’da!
Tickets