I Hate Models, Jeton Records sunumu ile 16 Aralık 2023 Cumartesi akşamı, Istanbul Volkswagen Arena’da

Son 3 yıldır geleneksel muhteşem “Sold-Out” gecelerinden sonra, gene yılın en çok beklenen sanatçıları arasında olan I Hate Models, 2023 yılını da dünyadaki en önemli clublerin, festivallerin headliner’ı olarak geçirmeye devam ediyor.

Underground sahnenin en sıradışı isimlerinden biri olmayı başaran I Hate Models, türler arası dramatik geçişleri ile ünlü.

ARTS’de yayınlanan Warehouse Memories EP ile 2016 yılının sonlarına doğru keşfedilen, I Hate Models, göz kamaştırıcı bir tırmanışla parlıyor. ARTS, Voitax, T / W / B veya Pls.uk gibi çeşitli etiketlerde, DJ setlerinde olduğu gibi prodüksiyonlarında eklektik, Rave, Endüstriyel sesler veya EBMish arasında geziniyor. Kendini belirli bir türle sınırlamamayı, tüm elektronik evreni keşfetmeyi deniyor ve duygusal sentezlerle daha soğuk sesler arasında bir ilişki kurmasıyla izlerinde belli bir “dokunma” yaratmayı başarıyor. Melankolinin ve yoğun duyguların ifadesine dayanan bir sanatsal çizgiyle, sevgi ve nefret, karanlık ve ışık arasındaki bir düşüşle müziğini karakterize ediyor.

I Hate Models’a, ülkemiz Techno sahnesini setleri ve prodüksiyonları ile yurtdışında da başarı ile temsil eden Jeton Records`un kurucusu Ferhat Albayrak ve Jeton’un genç yıldızlarından Mertens ev sahipliği yapacak.

Avantajlı biletler bugece.co’da!