“High Priestess of Hard Techno” Sara Landry, Jeton sunumuyla İstanbul’da!

Endüstrinin en heyecan verici, enerjik ve feminen artistlerinden Amerika’lı DJ ve Prodüktör Sara Landry, sizi 22 Nisan akşamı Volkswagen Arena’nin büyüleyici atmosferine davet ediyor.

Sara Landry’nin tavizsiz, karanlık, sürükleyici ve endüstriyel tarzı, Austin’de yaptığı KLUBHAUS partileri ile beraber şekillenmeye başladı. Çok kısa zamanda farklı stili ve kimliği ile endüstrinin ilgisini çeken Sara Landry, Coachella, Monegros, Teletech gibi festivallerle ismini geniş kitlelere duyurmaya başladı.

Cardi B’nin WAP şarkısına yaptığı endüstriyel remix, Avrupa rave sahnesinde önemli bir etki yarattı. Exhale, Raw & Techno ve kendi plak şirketi HEKATE’den çıkardığı parçaların devamında Teletech x Boiler Room seti, onun kariyerinde dönüm noktaları oldu. Neredeyse tüm streamleri en çok izlenenler listesine girdi, Beatport ve Spotify’da kendi genre’nın en üst seviyelerinde yer aldı.

2024’de de Sara Landry’i, Timewarp, Terminal V, Emerge gibi Dünya’nın en önemli büyük festivalleri ve clublerinde “Headliner” olarak görmeye devam edeceğiz.

Jeton’un artık bir “signature”ü olan 55.000 watt’lık ses sistemi ve Sara’ya özel tasarlanacak ışık ve görüntü sistemi ile gecenin ev sahipleri, ülkemiz Techno sahnesini setleri ve prodüksiyonlarıyla yurtdışında da başarı ile temsil eden Jeton Records`un kurucusu Ferhat Albayrak ve Jeton’un en önemli isimlerinden, son olarak “Sweet Dreams”e yaptığı Warehouse Bootleg ile dikkat çeken Kuvoka olacak.

Bu özel gecenin biletleri bugece.co’da!

Buy Tickets