Details:

Date:

01Dec

Time:

11:00 PM

Location:

Kite

Event Types:

Organized By:

Jeton Records

About event

Jeton presents Christian Smith, w/ Ferhat Albayrak and Fevzee.

Techno sahnesinde küresel bir ikon olan Christian Smith bir kez daha Kite’ın özel atmosferine konuk oluyor. On yılı aşkın süredir endüstrinin zirvesinde olan Christian’ın cesur ve yenilikçi tarzı sektörde silinmez bir iz bıraktı. Aslen İsveçli olan Christian Smith’in müzikal yolculuğu Almanya’nın Frankfurt kentinde geçirdiği çocukluk yıllarında şekillendi.

Tronic’in kurucusu olarak Christian, dünya çapında tekno listelerini domine etti ve Beatport’ta en çok satan 2 numaralı tekno plak şirketi olarak 400. sürümünü kutladı. Etkisi Drumcode, Cocoon ve Bedrock gibi yüksek profilli etiketlerdeki yayınların ötesine uzanıyor.

Pandemi sırasında Christian’ın Tronic Thursday yayını 10 milyondan fazla kişiye ulaştı ve tekno sahnesinde bir dayanak noktası olarak statüsünü sağlamlaştırdı. İngiliz hip hop süperstarı Stormzy’nin parçasına yaptığı remiks Radio 1 National Show’da destek gördü.

Üç önemli solo albüm ve İbiza’nın mega kulübü Eden’da başarılı Tronic gecelerinden sonra Christian, dünya çapında kitleleri büyülemeye devam ediyor.

Christian’a Tronic’in önemli isimlerinden ve Jeton Records kurucusu Ferhat Albayrak ve Techno Türken’in kurucusu, Berlin sahnesinden Fevzee eşlik ediyor.

Tickets